OMatKo!!!

logo

Takie inicjatywy lubimy.
OMatKo!!! to III Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów.
Poniżej zaproszenie od organizatorów.

Rok akademicki ma to do siebie, że w jego trakcie czas płynie w zastraszającym tempie.
Dlatego, wbrew pozorom, zbliżająca się wielkimi krokami kwietniowa konferencja OMatKo!!! (Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów) nie jest wcale tak odległym terminem. W natłoku obowiązków, zajęć i innych projektów warto już teraz zakreślić sobie w kalendarzu trzeci weekend kwietnia – to jest 15-17. 04.2016r.

Nasza trzydniowa konferencja to wydarzenie powstałe ze współpracy trzech matematycznych kół naukowych funkcjonujących na nowo powstałym Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej.

Naszym celem jest zacieśnienie więzi między studentami matematyki z całej Polski – te dwa dni to świetny czas na wymianę poglądów, opinii, doświadczeń, zawarcie nowych znajomości.

Uczestnicy konferencji zgłaszają i przygotowują wykłady/prelekcje, które zaprezentują
w czasie trwania konferencji, a więc wydarzenie jest stricte od studentów – dla studentów. Nie spodziewajcie się przydługawych i nudnych wykładów, to nie tutaj! Prelekcje studentów będą przeplatane wykładami ekspertów w poszczególnych dziedzinach matematyki, a dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody – naszymi sponsorami są m.in. znany każdemu studentowi Wolfram Alpha, Techland, KRUK oraz European Mathematical Society Publishing House – spodziewajcie się zatem najlepszego!

Więcej informacji oraz formularz zapisowy znajduje się na stronie omatko.im.pwr.wroc.pl bądź na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – nie zapomnij, to już w kwietniu!

koncept2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *