PAZUR rozpoczyna się już za 11 dni

W związku z tym kilka słów od organizatorów.

W imieniu SKN Estymator oraz przy współudziale Katedry Statystyki Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Katedry Metod Matematycznych i Statystycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszamy na ,,Polski Akademicki Zlot Użytkowników R 2014” (PAZUR 2014), który odbędzie się 15-17 października w sali 236A na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Patronatem objęli wydarzenie Polskie Towarzystwo Statystyczne, Polskie Towarzystwo Biometryczne oraz Urząd Statystyczny w Poznaniu. Honorowymi patronami wydarzenia jest dziekan Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz dziekan Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego.

Planowana konferencja poruszać będzie tematykę wykorzystania pakietu statystycznego R w matematyce, statystyce, ekonomii, geografii, bioinformatyki, medycyny oraz innych dziedzin. W ramach konferencji planowane są również warsztaty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników pakietu R. Dla studentów przewidzieliśmy również konkurs na najciekawsze wizualizacje wyników skoków narciarskich z sezonu 2013/14. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez fundację naukową SmarterPoland.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem pakietu statystycznego R do udziału w ,,Polskim Akademickim Zlocie Użytkowników R 2014”. Chcielibyśmy podkreślić, że udział w konferencji jest bezpłatny.Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację przez formularz na stronie http://estymator.ue.poznan.pl/pazur/rejestracja.html.

Liczymy na Państwa obecność na Polskim Akademickim Zlocie Użytkowników R. Szczegóły konferencji mogą Państwo znaleźć na stronie http://estymator.ue.poznan.pl/pazur/. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy pazur@konf.ue.poznan.pl.

Program (może ulec drobnym zmianom):

Screen Shot 2014-10-04 at 11.58.13

One thought on “PAZUR rozpoczyna się już za 11 dni”

 1. Wonderful items from you, man. I’ve be mindfl your stuff prior to and you are just too great.

  I actually like what youu have bought here, certainly like
  what you are saying and the way in which wherein you are saying it.
  Youu make it enjoyable and you continue too taje care
  of to stay it sensible. I cant wait to learn much more from you.
  This is really a tremendous site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *