Konkurs a Przewodnik po pakiecie R, wydanie trzecie

Trzecie wydanie ,,Przewodnika po pakiecie R” będzie dostępne za kilka dni. W ostatniej chwili stwierdziłem, że warto zmienić projekt okładki. Projektant przygotował kilka propozycji, bardzo liczę na to, że pomożecie mi wybrać.

Co trzeba zrobić? Spośród poniższych sześciu okładek trzeba wybrać najlepszą [co by to nie znaczyło]. Następnie należy napisać do mnie maila która to, najlepiej z krótkim, jednozdaniowym uzasadnieniem.

Aby wysłać maila wystarczy kliknąć tutaj

Spośród osób, które wyślą maila z propozycją wylosuję dwa egzemplarze trzeciego wydania!
Powinny dotrzeć do szczęśliwych zwycięzców pod choinkę.
Konkurs jest otwarty do jutra (wtorku 10 grudnia) wieczorem.
Drukarnia czeka.

Odwoływać można się za pomocą liter A – C dla pierwszego rzędu (od lewej A do prawej C) i liter D – F dla drugiego rzędu (od lewej D do prawej F).


8 thoughts on “Konkurs a Przewodnik po pakiecie R, wydanie trzecie”

 1. Jonas – jak kolor czerwony może kojarzyć się z lekkością ? Rozumiem, że graficznie jest najprostszy, ale czerwień oznacza agresję, dobra dla książek chcących się rzucać w oczy, agresywnych, atakujących klienta, czytelnika, krzyczących „bierz mnie i …..czytaj”

  http://www.statystycy.pl

  Przem, przez ten konkurs serwer Ci pada:
  503 Service Unavailable
  Virtual Server overloaded – high load (or servicing) in progress.

 2. Proszę nie sugerować w komentarzach niczego innym czytelnikom 😉

  Jak dotąd otrzymałem około 90 odpowiedzi, praktycznie każda chwaląca lub krytykująca inny element którejś z tych okładek. Jedni lubią niebieski inni czerwony jeszcze inni szarzy. Jedni lubią minimalizm inni złożoność.

  Sama obserwacja jak bardzo różnorodne są to odpowiedzi jest dla mnie bardzo cenna,
  więc proszę niczego nie sugerować 😉

  @Karolina, treść jest bardzo ważna. Zauważyłem jednak, że z czasem ważny staje się też każdy inny szczegół (przynajmniej dla mnie, współpracownikom i dyplomantom się to często nie podoba). Poświęcić kilka dni aby sprawdzić czy na IV stronie okładki Myriad Pro light wygląda dobrze z Myriad Regular, choć ten drugi jest stosowany tylko dla 10 znaków? Dzisiaj uważam, że warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *