Blog

Polub nas na Facebooku

Informację o najnowszych wpisach umieszczamy na:
profilu facebook fundacji https://www.facebook.com/SmarterPoland oraz na
twitterze fundacji https://twitter.com/smarterpoland.

Autor

Autorem większości wpisów jest Przemysław Biecek.

Na co dzień zajmuję się stosowaną analizą dużych i złożonych danych. Szczególnie interesuje mnie modelowanie statystyczne danych bio-medycznych. Spotkać można mnie na Uniwersytecie Warszawskim lub Politechnice Warszawskiej.

Po godzinach prowadzę blog Fundacji. Tematyka wpisów jest bardzo różnorodna, od wrażeń z konferencji, przez przykładowe analizy danych, które mnie zaciekawiły, po metodologiczne wpisy związane z analizą danych. Czasem umieszczam tutaj wpisy gościnne, jeżeli są interesujące i związane z analizą danych.

Jak cytować?

Materiały, zbiory danych, kody w R i wizualizacje udostępnione na blogu są udostępniane bez żadnych gwarancji. Część materiałów pochodzi z innych źródeł, jest to za każdym razem zaznaczone na obrazku lub w tekście, o wykorzystanie takich materiałów proszę pytać ich autorów.

Wykorzystując materiały z tego bloga należy zamieścić informację o pochodzeniu, przynajmniej napis ,,Fundacja Naukowa SmarterPoland.pl”, a najlepiej link i datę pobrania (blog żyje i niektóre wpisy zmieniają się w czasie).

Do celów niekomercyjnych wykorzystywanie materiałów jest bezpłatne. Niekomercyjny oznacza tutaj: działalność za którą nie otrzymuje się bezpośrednio wynagrodzenia lub działalność związaną z dydaktyką w szkole średniej lub na uczelni wyższej.

Jedna myśl na temat “Blog”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">