Blog

Polub nas na Facebooku

Informację o najnowszych wpisach umieszczamy na:
profilu facebook fundacji https://www.facebook.com/SmarterPoland oraz na
twitterze fundacji https://twitter.com/smarterpoland.

Autor

Autorem większości wpisów jest Przemysław Biecek.

Na co dzień zajmuję się stosowaną analizą dużych i złożonych danych. Szczególnie interesuje mnie modelowanie statystyczne danych bio-medycznych. Spotkać można mnie na Uniwersytecie Warszawskim lub Politechnice Warszawskiej.

Po godzinach prowadzę blog Fundacji. Tematyka wpisów jest bardzo różnorodna, od wrażeń z konferencji, przez przykładowe analizy danych, które mnie zaciekawiły, po metodologiczne wpisy związane z analizą danych. Czasem umieszczam tutaj wpisy gościnne, jeżeli są interesujące i związane z analizą danych.

Jak cytować?

Materiały, zbiory danych, kody w R i wizualizacje udostępnione na blogu są udostępniane bez żadnych gwarancji. Część materiałów pochodzi z innych źródeł, jest to za każdym razem zaznaczone na obrazku lub w tekście, o wykorzystanie takich materiałów proszę pytać ich autorów.

Wykorzystując materiały z tego bloga należy zamieścić informację o pochodzeniu, przynajmniej napis ,,Fundacja Naukowa SmarterPoland.pl”, a najlepiej link i datę pobrania (blog żyje i niektóre wpisy zmieniają się w czasie).

Do celów niekomercyjnych wykorzystywanie materiałów jest bezpłatne. Niekomercyjny oznacza tutaj: działalność za którą nie otrzymuje się bezpośrednio wynagrodzenia lub działalność związaną z dydaktyką w szkole średniej lub na uczelni wyższej.

One thought on “Blog”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *