16-17 maRca pełne eRa. Meetupy w Warszawie, Poznaniu i Krakowie


Tak się ciekawie złożyło, że w przyszłym tygodniu mamy trzy eRowe imprezy.

16 marca o 18.00 w Krakowie odbędzie się #7 Spotkanie Entuzjastów R w Krakowie eRka,
17 marca o 18.00 w Warszawie odbędzie się SER 16 – 90 min z caret, nnet i Google Analytics,
i też 17 marca o 18.00 ale w Poznaniu odbędzie się PAZUR 15 – Tableau + R, PowerBI + R.

Grupa Krakowska wprowadziła bardzo ciekawe urozmaicenie spotkań, mianowicie przeprowadziła z prelegentem (Adrian Olszewski, uczestnik między innymi pierwszego WZURa) ciekawy wywiad. Można przeczytać go tutaj.

Linki z początku tej notatki prowadzą do stron meetupowych poszczególnych grup. Warto się przez nie zarejestrować. A poniżej przesyłam jeszcze zaproszenie na krakowskie spotkanie przygotowane przez Bartosza Sękiewicza.

Po długiej przerwie zapraszamy na siódme spotkanie z serii eRka. Naszym gościem będzie Adrian Olszewski, pracownik firmy KCR S.A., która zajmuje się przeprowadzaniem badań klinicznych oraz świadczeniem usług doradczych. Adrian opowie nam o ostatnio zrealizowanym dużym projekcie, czyli o OpenCPU i R w roli platformy do tworzenia webowych systemów analitycznych. Prelekcja zostanie przeprowadzona w języku polskim.

GDZIE?

Instytut Fizyki Politechniki Krakowskiej, Kraków, Podchorążych 1, sala 101. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej to „Uniwersytet Pedagogiczny”.

KIEDY?

16 marca od godziny 18:00. Planowany czas spotkania to nieco ponad godzina – wszystko zależy od zainteresowania tematem z sali. Po spotkaniu zapraszamy jak zwykle na networking przy pizzy 🙂

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wymagana jest rejestracja poprzez dołączenie do wydarzenia na meetupie lub facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *