Warsztato-konferencja CodePot.pl

Wczoraj pisaliśmy o wakacyjnych warsztatach analizy danych organizowanych w Krakowie. Okazuje się, że ciekawych inicjatyw w stylu learning by doing w te wakacje będzie więcej. W sierpniu Codepot.pl organizuje warsztato-konferencję dla deweloperów. Wiele różnorodnych warsztatów zorientowanych na rozwój umiejętności tak technicznych jak i miękkich.

Jesteśmy partnerami codepot.pl. Zapraszamy Was do składania propozycji warsztatów. Jak tylko ruszy rejestracja otrzymamy kody zniżkowe, dzięki czemu będzie można kupić bilet w cenie 79zł. Poniżej kilka słów od organizatorów.

Codepot.pl chce zrobić święto dla developerów, wydarzenie który każdy będzie dobrze wspominał. Chcemy współpracować z najlepszymi społecznościami w całej Polsce (ale i na całym świecie! :), zaprosić osoby potrafiące przygotować wciągające warsztaty (zapraszamy do zgłaszania się na https://codepot.pl/call-for-papers) i dodać do tego niesamowitą atmosferę. Nasza konferencja odbędzie się 28-29 sierpnia na SWPS, będzie miała charakter warsztatowy.

Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób związani z wytwarzaniem oprogramowania. Będzie płatna ale symbolicznie, w celu motywowania przychodzenia ludzi na warsztaty. Konferencja składa się z 72 warsztatów prowadzonych przez ekspertów. Zapraszamy około 350 uczestników. Każdego dnia uczestnik będzie mógł wziąć udział w dwóch dogłębnych warsztatach technicznych. Po przerwie obiadowej przewidywane są warsztaty zwane miękkimi, tak żeby na kolejny warsztat techniczny przyjść zrelaksowanym i wypoczętym.

2 myśli na temat “Warsztato-konferencja CodePot.pl”

  1. Nie wiem, nalepiej wysłać pytanie na contact (at) codepot.pl.
    Podejrzewam, że w każdym z takich wydarzeń organizatorzy kontaktują się rzadziej niż chcieliby tego uczestnicy ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">