Oferty pracy i praktyk dla badaczy danych, entuzjastów R i analityków

W związku z tym, że zgłaszają się do nas pracodawcy z ofertami pracy, gdzie głównym narzędziem pracy jest R, postanowiliśmy uruchomić listę mailingową dla Entuzjastów R, gdzie oferty będą przesyłane.

Do bazy można dołączyć wypełniając poniższy formularz lub otwierając stronę http://eepurl.com/bqfuML. Projektem opiekuje się Olga Mierzwa (z którą też można się kontaktować w sprawie wysyłania ofert). Poniższy formularz, to ten sam o którym pisaliśmy na stronie SERowej meetup.

Dane kontaktowe z formularza nie będą udostępniane osobom trzecim. Z listy można wypisać się w każdym momencie. Baza jest obsługiwana przez serwis MailChimp, kliknięcie przycisku 'subscribe’ otworzy stronę z potwierdzeniem adresu email.

Dołącz do bazy zainteresowanych ofertami pracy/stażów analitycznych


Jaki typ ofert Cię interesuje

* pole wymagane

17 thoughts on “Oferty pracy i praktyk dla badaczy danych, entuzjastów R i analityków”

 1. Link w umieszczony w tym zdaniu „Do bazy można dołączyć wypełniając poniższy formularz lub klikając na ten link. ” nie działa.

 2. @Maciej, dzięki. Pierwszy raz widzę takie dziwy, że skrót nie działa gdy jest na publicznie widocznej stronie. Trzeba go wkleić samodzielnie do przeglądarki by zadziałał.

 3. @smarterpoland później zauważyłem, że do adresu (po kliknięciu) doklejane jest w przeglądarce „%C2 %AD”, a u kolegi „-” na tej samej przeglądarce. 🙂

 4. @smarterpoland, czy oferty będą dotyczyły tylko Warszawy czy całej Polski? Czy R jest warunkiem koniecznym, żeby ogłoszenie o pracę było opublikowane, czy też będziecie publikować wszystkie ogłoszenia zawierające narzędzia „statystyczne”?

 5. @Piotr, to eksperyment więc nikt nie wie na 100% jak będzie, zobaczymy.
  Spodziewam się że oferty będą dotyczyły całej Polski (zakładając jakąś mobilność młodych ludzi i pieniądze na relokację miejsce zazwyczaj da się dogadać).
  Wątpię też by dla pracodawcy narzędzie (takie jak R) miało pierwszorzędne znaczenie, spodziewam się że będą to ogłoszenia dotyczące bardziej wymagającej analizy danych.
  A jak będzie, napiszę po wakacjach jak już jakoś to się rozrusza.

 6. Pod podanym linkiem
  jest: „dodaj swojego emaila do bazy”,
  a powinno być: „dodaj swój e-mail do bazy”.

  🙂

 7. Zastanawiamy się co zrobić z tą stroną. Nie chcę żadnych dat sugerować, ale jeżeli wróci do aktywności to napiszę na blogu i wyślemy powiadomienie do subskrybentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *