Materiały z czwartego Spotkania Entuzjastów R

Pod koniec maja odbyło się czwarte Spotkanie Entuzjastów R. Spotkanie było bardzo udane, ale przez nawał pracy związanej z Esejami… zapomniałem wrzucić materiały ze spotkania na sieć.

Teraz, przygotowując się do kolejnej serii spotkań w nowym roku akademickim (najbliższe już w październiku, niedługo ogłoszenie), uzupełniam braki.

Nagrania wideo i prezentacje z czwartego spotkania można obejrzeć i pobrać ze strony http://smarterpoland.pl/SER/ (oraz mirrora http://beta.icm.edu.pl/SER/).


Przypomnijmy, na czwartym spotkaniu mieliśmy dwie bardzo ciekawe prezentacje:
* Piotra Dittwalda, MISDoMP/MIMUW. Temat jego prezentacji to ,,Systematyczne przetwarzanie informacji o rearanżacjach genomowych w R” (z githuba do pobrania zarówno skrypty R, jak i dane na których wykonywane były skrypty),
* Filipa Grotkowskiego, MIMUW. Temat jego prezentacji to ,,Zastosowania R do analizy działania robotów w inteligentnych hurtowniach” (na filmiku zobaczyć można jak pracują roboty w wielkich magazynach).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">