kRakowskie spotkania użytkowników R

Mamy cykliczne spotkania użytkowników R w Warszawie (SER), Poznaniu (PAZUR, spotkania co miesiąc a w październiku odbędzie się większa konferencja), były spotkania we Wrocławiu (WZUR). Czas na Kraków!

Inicjatorem jest Bartosz Sękiewicz. Planowana data rozpoczęcia to październik/listopad. Planowane miejsce spotkań to Wydział Matematyki i Informatyki UJ.

Osoby zainteresowane spotkaniami lub chcące dowiedzieć się czegoś więcej, znajdą niezbędne informacje na stronie eRka (www.erkakrakow.pl) oraz na facebookowym profilu (https://www.facebook.com/eRkaKrakow).

Serdecznie dopinguję tej inicjatywie. W Krakowie dużo się dzieje w przetwarzaniu i analizie danych, aż dziw że jeszcze nie ma spotkań użytkowników R. Niespokojne duchy z Krakowa, zainteresowane R powinny się spotkać i to zmienić.

One thought on “kRakowskie spotkania użytkowników R”

  1. Zapraszamy na pierwsze spotkanie 6 listopada 2014 o godzinie 18:00 w siedzibie fundacji INIME (Kraków, ul. Cystersów 13A/1). Krakowskie spotkania mają aktualnie własną stronę na facebooku (https://www.facebook.com/eRkaKrakow) na której będą pojawiać się aktualności związane z wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *