Chwalimy się i dziękujemy

Dziś mamy dwusetny wpis! Z tej okazji kilka słów od Prezesa Fundacji 😉

Z wielką przyjemnością informujemy, że w IV edycji konkursu „Odkryj e-wolontariat” nasza fundacja zajęła III miejsce (na około 28 zgłoszeń).
Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy docenieni i mamy nadzieję, że uda nam się nie tylko kontynuować ale i rozwijać naszą działalność.

Serdecznie dziękujemy Kapitule konkursu, której spodobał się nasz blog, a przede wszystkim naszym Czytelnikom i Sympatykom, którzy oddali głos na Smarterpoland.
Jednak największe i najbardziej gorące podziękowania składamy wszystkim Wolontariuszom, którzy uczestniczyli w wakacyjnym programie analizy i wizualizacji danych PISA!

Kilka dni temu dodaliśmy zakładkę ,,Wolontariusze”, w której wymienione są osoby pomagające w realizacji nowych, interesujących, projektów.

5 thoughts on “Chwalimy się i dziękujemy”

    1. Dziękujemy za wszystkie gratulacje!!! To zastrzyk energii do dalszego działania, mamy sporo interesujących planów, na razie głównym hamulcem jest niewielka dostępność danych.

      O status Organizacji Pożytku Publicznego (które mogą otrzymywać 1%) fundacje mogą się starać dopiero po dwóch latach działalności. W naszym przypadku najwcześniej w listopadzie 2013.
      Do tego czasu liczymy na ,,klasyczne” darowizny 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *